Curs BNR valabil 17.01.2018: LEI / EURO = 4.6599

  ACASA  |   GARANTIE - TRANSPORT  |   TERMENI SI CONDITII  |   SERVICII  |   HARTA SITE  |   CONTACT  | 



ARKADIA CLUB Locul in care natura te cucereste Calarie agrement
Pensiune cai
Echitatie
Restaurant & Events
Mini Hotel
                 0722 243 227
                 0786 800 407

Hotel casa cu cerb *** Hotel casa cu cerb , Sighisoara Hotel Casa cu Cerb*** din Sighisoara, judetul Mures, este situat in inima cetatii medievale Sighisoara, oferind un farmec aparte celor cazati in hotel - farmecul anilor de demult.

ABS, UNITATE ABS FIAT - ABS FIAT STILO

ABS FIAT STILO
Cod Articol:  abs fiat
Descriere:

FIAT 51718108
BOSCH 0265231437
BOSCH 0265800369

FIAT Stilo 2004-...

FIAT 46825714
BOSCH 0265225089
BOSCH 0265950037

FIAT Stilo 2001-2003

46825714, 46-825-714, 468-25-714, 468-257-14
71718844, 71-718-844, 717-18-844, 717-188-44
0265225089, 0265-225-089, 0-265-225-089, 0 265 225 089
0265950037, 0265-950-037, 0-265-950-037, 0 265 950 037
0130108078, 0130-108-078, 0-130-108-078, 0 130 108 078

 

51718108, 51-718-108, 517-18-108, 517-181-08
0265231437, 0265-231-437, 0-265-231-437, 0 265 231 437
0265231438, 0265-231-438, 0-265-231-438, 0 265 231 438
0265800369, 0265-800-369, 0-265-800-369, 0 265 800 369

Codurile pieselor afisate pe acesta pagina sunt exempele ale reparatiilor efectuate de noi, care functioneaza, depasind termenul de garantie oferit.

Codurile pot fi exact ca cele regasite pe site sau pot diferi in functie de luna si anul de fabricatie.

Reparatiile se fac direct pe piesa originala a masinii.

Reparatia const in reconditionarea calculatorului de ABS acesta nu mai comunica cu testerul-diagnoza sau nu mai recunoaste unul sau mai multi senzori.

GARANTIE  6 LUNI.

DURATA REPARATIE 1-2 ZILE.

Pret :  200.00 EURO 
Pret :  932  LEI fara TVA
abs fiat
 
Optiuni

 Cere mai multe detalii despre ABS FIAT STILO ...
 Recomanda unui prieten


 
ADAUGA COMENTARIU TAU LA ACEASTA PUBLICATIE CERETI DETALII DESPRE PIESA ABS FIAT STILO
   
Nume *
E-mail *
Telefon *
Mesaj *
 
   

  Anunturi gratuite - Roportal Piese si accesorii auto Email Denko