Curs BNR valabil 17.12.2018: LEI / EURO = 4.654

  ACASA  |   GARANTIE - TRANSPORT  |   TERMENI SI CONDITII  |   SERVICII  |   HARTA SITE  |   CONTACT  | 



ARKADIA CLUB Locul in care natura te cucereste Calarie agrement
Pensiune cai
Echitatie
Restaurant & Events
Mini Hotel
                 0722 243 227
                 0786 800 407

Hotel casa cu cerb *** Hotel casa cu cerb , Sighisoara Hotel Casa cu Cerb*** din Sighisoara, judetul Mures, este situat in inima cetatii medievale Sighisoara, oferind un farmec aparte celor cazati in hotel - farmecul anilor de demult.

AIRBAG, AIRBAG FIAT - FIAT SCUDO

FIAT SCUDO
Cod Articol:  Airbag Fiat Scudo
Descriere:

14893060.80

1489306080

Brava Siemens 46538652 5WK42819 Siemens
Brava Siemens 46541774 Breed 5WK42811 Siemens
Brava Siemens 46538652 5WK42819 Siemens
BRAVA TRW 517 189 80
BRAVO 467 893 98
Bravo 464793640
Bravo 46768869
Bravo TRW 46550647
Doblo Autoliv 550 90 34 00
Doblo Autoliv 550 92 15 00
Ducato Breed 13169770.80
Ducato Siemens 13284480.80 Siemens 5WK43155
Ducato Siemens 5WK43154
Marea 46550647
Marea 46763600
Marea 46789398
Marea Alied Signal 46409123
Marea Autoliv 550 90 34 00
MAREA 46770172 Breed 5WK42819 Siemens
Palio 46529745
Palio Alied Signal 46409123
Palio TRW 46443203
Panda TRW 46807549
Punto I 46426776
Punto I TRW 46430655
Punto I TRW 46517272
Punto II TRW 46758762
Punto II TRW 46766384
Punto II TRW 46766385
Punto II TRW 46805905
Punto II TRW 46806592
Punto II TRW 46806593
Punto II TRW 46806594
Punto II TRW 46815442
Punto III TRW 51719091
Punto III TRW 51719092
Punto III TRW 51726575
GRANDE PUNTO 517 954 33
Scudo 14893060.80
Scudo 14945330.80
Scudo Autolive 550 90 42 00
Seicento TRW 46552426
Seicento TRW 46765423
Seicento TRW 46782817
Seicento TRW 51719095
Stilo 1000313 5WK43341
Stilo 46835521 5WK42969
Stilo 46835522 5WK43162
Stilo 51709144 5WK43346
Stilo 51711815 5WK43341
Stilo 51711816 5WK43342
Stilo 51717959 5WK43343
Ulysse 14810020.80
Ulysse 14893060.80

Codurile pieselor afisate pe acesta pagina sunt exempele ale reparatiilor efectuate de noi, care functioneaza, depasind termenul de garantie oferit.

Codurile pot fi exact ca cele regasite pe site sau pot diferi in functie de luna si anul de fabricatie.

Reparatiile se fac direct pe piesa originala a masinii.

GARANTIE PENTRU REPARATIE UNITATE AIRBAG FIAT SCUDO  12 LUNI.

Pret :  150.00 EURO 
Pret :  698  LEI fara TVA
Airbag Fiat Scudo
 
Optiuni

 Cere mai multe detalii despre FIAT SCUDO ...
 Recomanda unui prieten


 
ADAUGA COMENTARIU TAU LA ACEASTA PUBLICATIE CERETI DETALII DESPRE PIESA FIAT SCUDO
   
Nume *
E-mail *
Telefon *
Mesaj *
 
   

  Anunturi gratuite - Roportal Piese si accesorii auto Email Denko