Curs BNR valabil 18.10.2018: LEI / EURO = 4.6667

  ACASA  |   GARANTIE - TRANSPORT  |   TERMENI SI CONDITII  |   SERVICII  |   HARTA SITE  |   CONTACT  | 



ARKADIA CLUB Locul in care natura te cucereste Calarie agrement
Pensiune cai
Echitatie
Restaurant & Events
Mini Hotel
                 0722 243 227
                 0786 800 407

Hotel casa cu cerb *** Hotel casa cu cerb , Sighisoara Hotel Casa cu Cerb*** din Sighisoara, judetul Mures, este situat in inima cetatii medievale Sighisoara, oferind un farmec aparte celor cazati in hotel - farmecul anilor de demult.

ABS, SBC ABS MERCEDES - UNITATE ABS C CLAS

UNITATE ABS C CLAS
Cod Articol:  A 22035451632
Descriere:

A 22035451632

Steuergerat esp 608

Producator ATE

ATE fd 00m07 q 01

SAUOG28K52 3x1195

DI 8005

HW 9942

SW 9942

BAS 9918

ATE

234G902212002451

A 004 431  05 12 Q01

10.0204-0290.4

0016239402902210202452

----------------------------------------

A 221 545 52 32

00403829C0

FD06M04

10.0926-1539.3

10.0613-3240.3

5064010011A

SBC ABS MERCEDES 0265960012
SBC ABS MERCEDES 0265960013
SBC ABS MERCEDES 0265960015
SBC ABS MERCEDES 0265960018
SBC ABS MERCEDES 0265960019
SBC ABS MERCEDES 0265960020
SBC ABS MERCEDES 0265960023
SBC ABS MERCEDES 0265960025
SBC ABS MERCEDES 0265960028

SBC BOSCH 0 265 960 012
SBC BOSCH 0 265 960 013
SBC BOSCH 0 265 960 015
SBC BOSCH 0 265 960 018
SBC BOSCH 0 265 960 019
SBC BOSCH 0 265 960 020
SBC BOSCH 0 265 960 023
SBC BOSCH 0 265 960 025
SBC BOSCH 0 265 960 028


Timpul de functionare al COMPONENTA A7 / 3 CODE C249 este depăşită (SBC unitate hidraulică) -

FAULT CODE C249F FAULT CODUL C249F

w203/ w211/ w221 w230 c/e/s class.

Codul de eroare aparut este CODE C249F, acesta nu poate fi sters.

Codurile pieselor afisate pe acesta pagina sunt exempele ale reparatiilor efectuate de noi, care functioneaza, depasind termenul de garantie oferit.

Codurile pot fi exact ca cele regasite pe site sau pot diferi in functie de luna si anul de fabricatie.

Reparatiile se fac direct pe piesa originala a masinii.

Reparatia const in reconditionarea calculatorului de ABS acesta nu mai comunica cu testerul-diagnoza sau nu mai recunoaste unul sau mai multi senzori.

Pret :  250.00 EURO 
Pret :  1167  LEI fara TVA
 
Optiuni

 Cere mai multe detalii despre UNITATE ABS C CLAS ...
 Recomanda unui prieten


 
ADAUGA COMENTARIU TAU LA ACEASTA PUBLICATIE CERETI DETALII DESPRE PIESA UNITATE ABS C CLAS
   
Nume *
E-mail *
Telefon *
Mesaj *
 
   

  Anunturi gratuite - Roportal Piese si accesorii auto Email Denko